PAPNA.ir ...

کاتال تلگرام

اتحادیه ها باید قراردادهای گروهی بیمه تدارک ببینند

ابوالفضل ایمنی 02 بهمن 1395 7 کلیک ها

غلامرضا شجاع مدیر عامل تعاونی لیتوگرافان تهران ضمن ارسال پیام تسلیت در پی فاجعه آتش سوزی ساختمان پلاسکو از تشکلهای صنفی خواست که تدارک بیمه گروهی برای اعضا  دیده شود.

اخبار چهارمین پاویون ملی صنعت چاپ ایران در نمایشگاه چاپ امارات

ابوالفضل ایمنی 26 دی 1395 55 کلیک ها

اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران که قصد دارد چهارمین پاویون ملی صنعت چاپ و بسته بندی جمهوری اسلامی ایران را در نمایشگاه چاپ و بسته بندی امارات برپا کند و در همین راستا خود اخبار و اطلاعاتی پیرامون این رویداد نمایشگاهی منتشر می کند.

ترکیه بازار چاپ پارچه ایران را تسخیر کرده

ابوالفضل ایمنی 26 دی 1395 76 کلیک ها

حسن سلیمی رییس اتحادیه اتحادیه صباغان و رنگرزان( رنگرزی و تکمیل پارچه) بااشاره به این که بسیاری واحد های چاپ پارچه و گل زن در هشت ماه امسال به دلیل رکود بازار تعطیل شدند؛ عنوان کرد:متاسفانه فراوانی اجناس قاچاق در ایران افزایش زیادی یافته است که متاسفانه نوبت به کالای ایرانی نمی رسد. 

نگاهی به تفاوت دونمایشگاه چاپ و بسته بندی و بازاریابی تبلیغات تهران

ابوالفضل ایمنی 18 دی 1395 58 کلیک ها

دو سال از جدایی دو نمایشگاه چاپ و بسته بندی و بازار یابی و تبلیغات در پایتخت گذشته است که برای بررسی وضعیت ملاقاتی داشتیم با چند غرفه دار حاضر در هردو نمایشگاه.

هدایت سرمایه گذاری در صنعت چاپ فرصت است

ابوالفضل ایمنی 15 دی 1395 38 کلیک ها

مدیر عامل شرکت تعاونی لیتوگرافان تهران عنوان کرد: نمایشگاه یک تظاهرات قانونی برای ابراز وجود توانمندی های یک صنعت خاص باید باشد که این امر فلسفه وجود برگزاری هر نمایشگاهی است؛ نمایشگاه باید صادرات محور باشد و شرکت کنندگانی در این نمایشگاه حاضر شوند که در زمینه تولید خدمات و وارد کردن ماشین آلات دید صادراتی داشته باشند و لازمه تحقق این دیدگاه به کار گرفتن توانمندی های داخل است.