PAPNA.ir ...

کاتال تلگرام

فعالیت کارخانه کاغذ و کارتن بینالود

ابوالفضل ایمنی 10 آبان 1396 73 کلیک ها

حمیدرضا یزدانی در حاشیه همایش فرصت های سرمایه گذاری در بینالود با بیان اینکه شهر جدید بینالود ۳۴۰۰ هکتار مساحت داشته و ۱۶۰۰ هکتار از آن جزو اراضی صنعتی محسوب می شود به اغاز فعالیت فاز اول کارخانه کاغذ و کارتن بینالود اشاره کرد.

اعلام آمادگی بخش خصوصی برای تولید کاغذ از کربنات کلسیم

ابوالفضل ایمنی 14 مرداد 1396 140 کلیک ها

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: سرمایه گذران بخش خصوصی برای احداث کارخانه تولید کاغذ از کربنات کلسیم و همچنین احیا و راه اندازی مجدد کارخانه گچ بیجار اعلام آمادگی کرده اند.

طرح خودکارفرمایی تولید کاغذ معدنی

ابوالفضل ایمنی 07 مرداد 1396 99 کلیک ها

سرپرست پژوهشکده فرآوری مواد معدنی به طرح تولید پایلوت کاغذ معدنی از سنگ‌های کربنات اشاره کرد و گفت: این طرح یک طرح خود کارفرمایی است  که به صورت پایلوت تولید شده و گزارش آن را به دولت نیز فرستاده‌ایم.

نشست تخصصی کاغذ، مقوا در سازمان توسعه تجارت ایران

ابوالفضل ایمنی 24 تیر 1396 92 کلیک ها


در نشست رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با تشکل تخصصی کاغذ، مقوا و محصولات سلولزی موضوعاتی از جمله بازار کاغذ از ابعاد تولید، نیاز داخل، بازار، مبادی وارداتی، ترتیبات بانکی حاکم و قیمت محصولات جهانی و داخلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

کارگران چوب و کاغذ مازندران دو ماه مزد طلبکارند

ابوالفضل ایمنی 24 تیر 1396 71 کلیک ها

در حدود ۱۸۰۰ کارگر کارخانه چوب کاغذ مازندران دستمزدهای اردیبهشت و خرداد ۹۶ و بخشی از دستمزد فرودین ماه خود را دریافت نکرده‌اند. در عین ۲۰۰ بازنشسته این کارخانه که در سالهای گذشته به تدریج بازنشسته‌شده‌اند به صورت قسطی پرداخت شده است.

جوابیه ای در ارتباط با وضعیت مناسب تولید داخلی کاغذ

ابوالفضل ایمنی 24 خرداد 1396 97 کلیک ها

با توجه به مطلب درج شده در این گزارش" صنعت کاغذدر مخمصه واردات و کمبود مواد اولیه/عدم وجود انگیزه کافی برای سرمایه گذاری در این حوزه " در تاریخ 96/3/13 ،وزارت صنعت،معدن و تجارت بعد از گذشت یک هفته جوابیه زیر را ارسال کرده است.