PAPNA.ir ...

کاتال تلگرام

نگاهی به آینده صنعت بسته بندی

ابوالفضل ایمنی 27 مهر 1396 61 کلیک ها

بسته‌بندی در دنیای امروز معنا و مفهومی فراتر از زیبایی ظاهری دارد. شرکتهایی که بخواهند با زیبایی ظاهری در بسته‌بندی، مسائل زیست‌محیطی را نادیده‌ بگیرند، در دنیای کسب‌و‌کارها جایی ندارند.

استانداردهای بسته‌بندی در صادرات محصولات کشاورزی اجباری شد

ابوالفضل ایمنی 14 مهر 1396 54 کلیک ها

رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان محصولات کشاورزی گفت: با توجه به نامناسب بودن بسته‌بندی محصولات کشاورزی و انواع میوه که این ضعف سبب شده بود صادرات آنها با مشکل مواجه شود، استانداردهای بسته بندی با سازمان توسعه تجارت بررسی و تدوین شد که از نیمه آبان ماه امسال اجباری می‌شود.

راه اندازی کارخانجات بسته بندی مواد غذایی نیاز امروز کشور است

ابوالفضل ایمنی 09 تیر 1396 324 کلیک ها

 وزیرصنعت، معدن و تجارت بابیان اینکه ایران درحال حاضر پاکت های آبمیوه وبسته بندی لبنیات را از خارج وارد می کند، گفت:راه اندازی کارخانجات صنایع بسته بندی نیاز امروز کشور است.

راه اندازی مرکز تحقیق و توسعه صنعت بسته بندی در قزوین

ابوالفضل ایمنی 29 خرداد 1396 101 کلیک ها

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: بسته بندی امروزه نقش بسزایی در ایجاد ارزش افزوده در محصولات تولیدی داشته و در اقتصاد مقاومتی بسیار موثر بوده و به افزایش بازارهای مصرف و توسعه پایدار کمک می کند.

بسته‌بندی پسته نیازمند رونق است

ابوالفضل ایمنی 22 خرداد 1396 98 کلیک ها

حمید ملانوری در دیدار با مدیر و کارکنان جهاد کشاورزی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی اظهار داشت: 80 هزار هکتار سطح زیر کشت پسته در رفسنجان داریم که عمده اشتغال شهرستان را در بخش کشاورزی شامل می‌شود.