PAPNA.ir ...

کاتال تلگرام

راه اندازی کارخانجات بسته بندی مواد غذایی نیاز امروز کشور است

ابوالفضل ایمنی 09 تیر 1396 194 کلیک ها

 وزیرصنعت، معدن و تجارت بابیان اینکه ایران درحال حاضر پاکت های آبمیوه وبسته بندی لبنیات را از خارج وارد می کند، گفت:راه اندازی کارخانجات صنایع بسته بندی نیاز امروز کشور است.

راه اندازی مرکز تحقیق و توسعه صنعت بسته بندی در قزوین

ابوالفضل ایمنی 29 خرداد 1396 76 کلیک ها

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: بسته بندی امروزه نقش بسزایی در ایجاد ارزش افزوده در محصولات تولیدی داشته و در اقتصاد مقاومتی بسیار موثر بوده و به افزایش بازارهای مصرف و توسعه پایدار کمک می کند.

بسته‌بندی پسته نیازمند رونق است

ابوالفضل ایمنی 22 خرداد 1396 76 کلیک ها

حمید ملانوری در دیدار با مدیر و کارکنان جهاد کشاورزی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی اظهار داشت: 80 هزار هکتار سطح زیر کشت پسته در رفسنجان داریم که عمده اشتغال شهرستان را در بخش کشاورزی شامل می‌شود.

مشکلی بر سر راه صادرات به دلیل عدم بسته بندی مناسب صنایع دستی

ابوالفضل ایمنی 22 خرداد 1396 52 کلیک ها

استان همدان یکی از استان های فعال از دوران گذشته تاکنون در زمینه صنایع دستی بوده است. صادرات بیش از ۱۴ میلیون دلار صنایع دستی از همدان در سال گذشته گزارش شده است.

اضافه شدن حداقل ۳۰۰ هزارتن به ظرفیت تولید کاغذ بسته بندی کشور در سال 96

ابوالفضل ایمنی 20 خرداد 1396 67 کلیک ها

مدیر کل صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به رشد حدود ۲۱درصدی تولید کاغذهای لاینر و فلوتینگ در سال ۹۵، از اضافه شدن حداقل ۳۰۰ هزارتن به ظرفیت تولید کاغذ بسته بندی کشور در سال جاری خبر داد.

انتظارات ورق‌سازان کارتن از چسبها

ابوالفضل ایمنی 20 خرداد 1396 63 کلیک ها

چسب یکی از مهمترین عوامل در تولید کارتن های چند لایه‌ است. با توجه به اهمیت کاهش ضایعات در تولید کارتن چسب جایگاه ویژه ای در اتولید پیدا میکند، اما از چه نوع چسبی در این عملیات باید استفاده کرد.